Regulamin konkursu

DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA!

KONKURS NA TWÓJ MECZ 2015 ROKU DOBIEGŁ KOŃCA

Zwycięzca zostanie ogłoszony przez Grzegorza Krychowiaka na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

Najlepsze odpowiedzi zostaną zamieszczone w lutowym wydaniu magazynu FourFourTwo.

442 Zobacz 10 typów FourFourTwo

Tottenham
Hotspur
5:3
Chelsea

1 stycznia

Harry Kane. Ostateczny dowód na to, że Anglicy doczekali się wreszcie naturalnego killera pola karnego, bo... nikt jeszcze wtedy nie kojarzył za dobrze Vardy'ego z Leicester. 21-latek ze Spurs sprawił, że "The Blues" przegrali dopiero drugi mecz w sezonie. Warto przypomnieć, że Chelsea była wtedy liderem tabeli, a nie jak teraz - zespołem... dolnych rejonów.

Real Madryt
3:4
Schalke 04
Gelschenkirchen

10 marca

1/8 LM. Nikt nie zakładał, że "Królewscy" będą mieli w tej rywalizacji jakiekolwiek kłopoty, skoro wygrali pewnie pierwsze spotkanie 0:2. Tymczasem Schalke w rewanżu gniotło do końcowych minut, a Huntelaar obijał poprzeczkę. Zabrakło centymetrów do olbrzymiej sensacji.

Chelsea
2:2
PSG

11 marca

Pierwszy mecz w Paryżu i remis 1:1 nie napawał Francuzów optymizmem. Szczególnie, że na Stamford Bridge jeszcze w pierwszej połowy z czerwoną kartką wyleciał Zlatan Ibrahimović. Mimo to, piłkarze Blanca dokonali cudu. Wszystko za sprawą dwóch znakomicie główkujących stoperów - Davida Luiza i Thiago Silvy. Ćwierćfinał stal się faktem.

Finał Ligi Europy

Dnipro
Dniepropietrowsk
2:3
Sevilla

27 maja

Wyjątkowa chwila. Sevilla sięga po drugie trofeum Ligi Europy z rzędu, ale na Stadionie Narodowym. Z wszędobylskim Grzegorzem Krychowiakiem, który rozegrał znakomite zawody i zdobył jedną z bramek.

Napoli
2:4
Lazio

31 maja

Ostatnia kolejka Serie A. Napoli z nadziejami - wystarczyło wygrać, żeby zagrać w Lidze Mistrzów, ale rzymianie pokrzyżowali te plany. Było 0:2 dla gości, ale neapolitańczycy wrócili do gry. Przy stanie 2:2 Higuain zmarnował karnego, a... Lazio strzeliło w 5 minut dwie bramki. Na dobicie.

Finał Ligi Mistrzów

Juventus
1:3
FC Barcelona

6 czerwca

Przed pierwszym gwizdkiem wszyscy zadawali sobie pytanie - czy Barcelonie da się postawić opór? Czy tercet MSN da się zatrzymać? Odpowiedź była błyskawiczna - nie da. Z piłką w Europie pożegnał się Andrea Pirlo, płaczący i pocieszany po końcowym gwizdku przez Xaviego, który wkrótce też spakował manatki.

Superpuchar Europy

Barcelona
5:4
Sevilla

11 sierpnia

Dreszczowiec. Maestria. Poezja. I wreszcie - dezorientacja. Wszystkich kibiców Barcelony, Sevilli i przede wszystkim zawodników "Blaugrany". Ekipa Emery'ego doprowadziła do remisu ze stanu 1:4, ale... w dogrywce i tak straciła bramkę i zeszła z boiska pokonana.

Szkocja
2:2
Polska

8 października

Hampden Park. Niesamowita atmosfera na trybunach i niesamowita kilkusekundowa stypa, kiedy Robert Lewandowski otworzył wynik na początku spotkania. Szkoci w pewnym momencie przejmują inicjatywę i pakują nam gola do szatni. W drugiej połowie wychodzą na prowadzenie i robi się nerwówka. Aż wreszcie... Lewandowski w ostatniej akcji z bliska wciska piłkę do siatki i Wyspiarze tracą nawet matematyczne szanse na wyjazd do Francji.

Polska
2:1
Irlandia

11 października

Ostatni mecz eliminacji Euro 2018 i piękny awans przed własną publicznością na Narodowym. Nic dodać, nic ująć. Szampany lały się długo, a z racji niedzieli - niewiele osób nadawało się do czegokolwiek na następny dzień w pracy.

Real Madryt
0:4
Barcelona

21 listopada

Bach, bach, bach. I jeszcze raz bach. Wielki pogrom w Gran Derbi, w których Bale'a wybrano najgorszym piłkarzem na placu. A Ronaldo w ogóle nie zauważono. Dodamy - Messi zaczął mecz na ławce, a kiedy pojawił się na murawie - wszystko było już rozstrzygnięte. Wynik mógł być nawet wyższy. Kibicom Realu przypomniały się wstydliwe klasyki z wynikami 0:5 i 2:6.